Посольство України в Республіці Ірак

, Київ 00:13

В Республіці Ірак відзначили День Конституції України

28 червня 2017, 10:08

28 червня 2017 року співробітники Посольства в Республіці Ірак відзначили День Конституції України.  У ході урочистих зборів пролунав державний гімн України та урочисто піднято державний стяг.

Цього ж дня, дипломати Посольства провели зустріч із громадянами України, які працюють в американській компанії "BH Defence".    

"Конституція України 1996 року, крім закріплення ключових принципів державності, демократії та основних прав і свобод людини, визначає зовнішньополітичну діяльність України як таку, що спрямована на забезпечення її національних інтересів і безпеки шляхом підтримання мирного і взаємовигідного співробітництва з членами міжнародного співтовариства на основі загальновизнаних принципів і норм міжнародного права.  

Довгий і складний шлях політичного самовизначення засвідчив невмирущу волю українців мати свою державність, бути суверенними серед інших вільних народів Європи і світу" - зазначив у своєму виступі перед присутніми Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Ірак Віктор Недопас.