Посольство України в Республіці Ірак

, Київ 00:08

Правила увезення в Україну та вивезення за межі України готівки

22 грудня 2016, 00:00

     1. Фізична  особа  має право ввозити в Україну та вивозити за межі України  готівку  в  сумі,  що  не  перевищує  в  еквіваленті 10 000 євро, без письмового декларування митному органу.

      2. Фізична особа - резидент має право ввозити  в  Україну  та вивозити   за   межі  України  готівку  в  сумі,  що  перевищує  в еквіваленті 10 000 євро,  за умови письмового декларування митному органу   в   повному   обсязі   та  за  наявності  документів,  що підтверджують зняття  готівки  з  рахунків  у  банках  (фінансових установах), виключно  на  ту  суму,  що  перевищує  в  еквіваленті 

10 000 євро.  Строк дії  таких  документів  30  календарних  днів, починаючи з дня видачі.

      3. Фізична особа - нерезидент має  право  ввозити  в  Україну готівку в сумі,  що перевищує в еквіваленті 10 000 євро,  за умови письмового декларування митному органу в повному обсязі.

      4. Фізична особа - нерезидент  має  право  вивозити  за  межі України готівку в сумі,  що перевищує в еквіваленті 10  000  євро, якщо  сума  готівки,  що  вивозиться,  не  перевищує суми готівки, письмово задекларованої цією особою митному органу при ввезенні  в Україну.  Вивезення готівки у такому випадку здійснюється за умови її письмового декларування митному органу в повному обсязі.

Інші оголошення