Посольство України в Республіці Ірак

, Київ 13:10

Торговельно-економічне співробітництво між Україною та Іраком

Товарообіг між Україною та Іраком за 2016 рік склав 374427 тис. дол. США (з абсолютно позитивним торговельним сальдо для України). Товарними групами експорту України є: високотехнологічне обладнання, надання послуг в авіаційній, військовій та інших перспективних галузях, чорні метали (79,4%), молоко та молочні продукти, яйця птиці, мед, м’ясо та інша продукція. 

Співробітництво в торговельно-економічній сфері між Україною та Іраком має значний потенціал для поглиблення (передусім, в галузях металургії, машинобудування, транспорту, електроіндустрії, сільського господарства, хімічної та харчової промисловості).

Посольством України в Республіці Ірак надається всебічне сприяння  компаніям «Мотор Січ», Харківський машинобудівний завод «ФЕД», «Укрмашбуд», «Запоріжтрансформатор», «АвтоКрАЗ», «Агромарс», «Нібулон», «Астарта» та багатьом іншим у просуванні продукції на масштабний іракський ринок. Частина українських компаній започаткували діяльність своїх представництв у мм. Багдад, Басра та Ербіль.