• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
  • العربية
Посол України в Республіці Ірак та представник Торгово-промислової палати України в Іраку зустрілись з очільником Федерації торгово-промислових палат Іраку та іракськими бізнесменами
Опубліковано 16 квітня 2019 року о 16:50

14 квітня 2019 року Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Ірак Віктор Недопас та представник Торгово-промислової палати України (ТППУ) в Іраку Олексій Солоненко зустрілись з Президентом Федерації торгово-промислових палат Республіки Ірак (ФТППІ) Абдул Раззаком аль-Зухейрі та представниками ділових кіл Іраку.

В ході зустрічі представники Посольства та ТППУ привітали нового очільника ФТППІ з обранням на посаду, обговорили низку питань, пов’язаних з покращенням умов для розвитку взаємовигідного бізнесу в Україні та Іраку, форми і механізми співпраці ТППУ з ФТППІ з метою підвищення ефективності надання сприяння українським та іракським діловим колам у пошуку партнерів та укладенні контрактів, можливості усунення штучних перешкод для нарощування експортно-імпортних операцій між нашими країнами.

Зокрема, Іракську Сторону було поінформовано про готовність українських компаній розширювати постачання на іракський ринок товарів і послуг, необхідних для відбудови інфраструктури та промисловості країни, задоволення зростаючого споживчого попиту на низку товарних груп. З метою підвищення ефективності та оперативності ознайомлення українського та іракського бізнесу з попитом та пропозицією на конкретні товари та послуги на ринках наших країн запропоновано створити Українсько-іракський торговий дім в Багдаді та аналогічну структуру в Києві, які стали б інформаційно-посередницькими центрами, зареєстрованими в ФТППІ і ТППУ відповідно.

Була досягнута попередня домовленість щодо оновлення Меморандуму про співпрацю між ТППУ та ФТППІ ближчим часом.

Також відбулись переговори представника ТППУ в Іраку Олексія Солоненка та третього секретаря Посольства України в Іраку Олександра Бєлозьорова з представниками провідних іракських компаній, зацікавлених у співробітництві з українськими партнерами, в ході яких були окреслені подальші заходи, які дозволили б послідовно нарощувати обсяги двосторонньої торгівлі між Україною та Іраком.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux